Apmokėjimo būdus

Apie užsakymo patvirtinimą Jus informuosime elektroniniu paštu (per 24 val. darbo dienomis nuo užsakymo gavimo). Norėdami sumokėti už prekes (mokama tik po užsakymo patvirtinimo) galite pasinaudoti internetinės bankininkystės paslaugomis arba apmokėti banko pavedimu – iš anksto atsispausdinus užsakymą-sąskaitą ir nuėjus į banko skyrių.

1. Bankininkystės sistema: swedbank.lt (AB bankas „Swedbank“).

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

Užpildykite užsakymą ir po užsakymo patvirtinimo paspauskite aktyvią nuorodą, kuri sujungs Jus su mokėjimai.lt sistema. Žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
Aika.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patviritinti mokėjimą.
Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į aika.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę aika.lt neperduodami.
2. Banko pavedimu. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti aika.lt užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: TUB "Bruknė"
A/S: LT407
Bankas: AB Bankas Swedbank
Įmonės kodas: 

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.